Nepieciešama palīdzība? Jautā mums! info@zcredit.lv

Ātrais kredīts bez darba vietas

Darba vieta ir viens no parametriem, kas ir īpaši nozīmīgs, lai noformētu dažādus pakalpojumus, tai skaitā arī kredītu, jo, ja tu nestrādā, tad saņemt kredītu var būt visai problemātiski. Tieši darba vieta ir tas, kas kreditoriem parāda vai tev ir vai nav stabili ienākumi un vai tu spēsi papildus ikdienas izdevumiem, piemēram komunālajiem maksājumiem un dzīvokļa īrei, vēl arī atmaksāt kredītu.

Bet pat, ja tev pašreiz nav darbavietas, tev tik un tā ir iespēja aizņemties ātro kredītu, jo Latvijā ir sastopamas dažas kredītdevēju iestādes, kuras savā pakalpojumu klāstā piedāvā arī tā saukto kredītu bez darba vietas jeb kredītu bez oficiāliem ienākumiem, kas var būt kā lieliska iespēja pat nestrādājošajiem, vienalga studentiem vai jau pieaugušajiem arī iegūt papildus naudas līdzekļus, lai īstenotu kādu savu iegribu vai apmaksātu neplānotus izdevumus. Šo pakalpojumu piedāvā tikai neliels skaits kreditoru, jo lielākā daļa kredītdevēju nevēlas izsniegt kredītus personām, kurām nav regulāri ienākumi, jo tas liek domāt par to, ka šīs personas kredītu diez vai būs spējīgas arī atmaksāt, taču ir kreditori, kuri uzticas saviem klientiem un ir gatavi riskēt un piešķirt kredītu arī nestrādājošajiem.

Tas ir lieliski, jo, lai gan pašreiz Latvijā bezdarbs ir samazinājies līdz aptuveni 9 procentiem no visu Latvijas iedzīvotāju skaita, tas tomēr tik un tā ir daudz – vidēji ap 18 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, starp, kuriem noteikti ir personas, kuras vēlētos no kreditoriem aizņemties ātro kredītu, taču savu neesošo ienākumu dēļ to nevar izdarīt. Un par laimi, tagad arī šai vienai desmitajai daļai Latvijas iedzīvotāju, kuri ir bezdarbnieki, tas ir iespējams.

Un, protams, šis kredīts dod iespēju aizņemties kredītu arī tiem, kuri strādā gadījumu darbus vai, piemēram, neoficiāli, samaksu par darbu saņemot tā teikt, “aploksnē”, jo šī Latvijas iedzīvotāju grupa nekādi nav pieskaitāma pie tiem ar regulāriem ienākumiem, taču tā noteikti pastāv un ir samērā liela. Ne velti ir zināms, ka Latvijā ēnu ekonomika ir sasniegusi aptuveni 20 % no visas kopējās valsts ekonomikas. Un, tā kā dzīve nešķiro tos, kuri stādā un tos, kuri nestrādā, tad arī tiem, kuriem nav oficiālu un regulāru ienākumu, var rasties vajadzība pēc papildus ienākumiem, jo dzīve nereti rada daudz un dažādas neplānotas situācija.

Kredīts bez oficiāliem ienākumiem vai bez darbavietas ir ātrā kredīta veids, kas nozīmē, ka līdzīgi kā ātros kredītus, šo kredītu ir iespējams aizņemties noteiktas summas robežās un uz noteiktu termiņu, kas gan katram kreditoram var mazliet atšķirties.

Diemžēl Latvijas likumdošana nemaz neatvieglo Latvijas kreditoriem turpināt šo kredītu bez darba vietas praksi, jo pēdējā laikā dažādu likuma grozījumu dēļ, kreditdevējiem tiek uzlikti arvien lielāki pienākum, starp kuriem kā obligāta ir arī kredīta ņēmēja ienākumu pārbaude. Par laimi šo pārbaudi var neveikt, izsniedzot mazas naudas summas, un tā kā tieši ņemot ātro kredītu kreditori saviem klientiem izsniedz salīdzinoši mazas summas, tad ātro kredītu sektors saglabājas viens no retajiem, kurš var izsniegt kredītu klientiem, kuriem nav oficiālas darba vietas.

Cik daudz naudas es varu aizņemties kredīta bez darba vietas ietvaros?

Tā kā kredītu, kuru ņemot tev nebūs nepieciešams norādīt oficiālu darba vietu vai oficiālus ienākumus, pieskaita pie ātrajiem kredītiem, tad ņemot šo kredītu tu noteikti nevarēsi aizņemties astronomiskas summas. Parasti ātro kredītu, šajā gadījumā arī ātro kredītu bez darbavietas, var aizņemties summas amplitūdā no 5 līdz aptuveni 500 eiro, taču ir kreditori, kuri ir gatavi pat aizdot lielākas summas, lai gan tad tev būs jābūt izcilai kredītvēsturei, lai kreditori pieļautu šādu situāciju.

Uz cik ilgu laiku var aizņemties kredītu bez darba vietas?

Tā pat kā ātrā kredīta un kredīta bez daba vietas parametri sakrīt summu, kuras var aizņemties, ietvaros, tad šajā pašā sakarā sakrīt arī laika posms, uz cik ilgu laiku ir iespējams aizņemties 5 līdz 500 eiro. Parasti šis laika posms nepārsniedz mēnesi jeb 30 dienas, kad visbiežāk ir pietiekams laika posms, lai atdotu ātro kredītu, taču vienmēr ir iespēja arī vienoties ar kreditoru par kredīta atmaksas termiņa pagarinājumu,ja rodas apstākļi, kad šajās dotajās 30 dienās nav iespējams kreditoram atgriezt summu, kuru aizņēmies.

Kāda ir kredīta bez darba vietas gada procentu likme?

Kredīta bez darba vietas gada procentu likme jeb GPL parasti atšķiras atkarībā no tā, pie kura kreditora tu vērsies ar kredīta pieprasījumu. Visbiežāk šī kredītu likme nepārsniedz 100%, kas gan var likties daudz, taču, aprēķinot to, cik procenti no šiem 100% attiecas uz viena mēneša termiņu, tad sanāk, ka visbiežāk tavam ātrajam kredītam tiks piemērota 8 – 10% likme. Ir kreditori, kuri piedāvā arī aizņemties bezprocentu kredītus, un šāds piedāvājums parasti tiek izteikts kreditoru jaunajiem klientiem, jo bezprocentu jeb bezmaksas kredīts ir viena no senākajām un arī efektīvākajām kreditoru mārketinga stratēģijām. Šādā gadījumā tava kredīta procenti no vidēji 9 procentiem saruks uz 0 procentiem.

Cik lieli soda procenti tiek piemēroti, ja, ņemot kredītu bez oficiālas darba vietas, nav iespējams šo kredītu laikā arī atmaksāt?

Pirms domāt par soda procentu atmaksu vajadzētu atcerēties, ka vienmēr ir iespējams griezties pie kreditora un ar to mēģināt sarunāt kredīta apmaksas termiņa pagarinājumi, jo šāda rīcība noteikti ir daudz labāka un arī “nesāpīgāka”, salīdzinoši ar papildus izmaksām, kas radīsies, ja tev tiks piešķirti kredīta atmaksas termiņa kavēšanas soda procenti. Taču, ja tu tomēr esi nokavējis kredīta atmaksas termiņu un tev ir piešķirti soda procenti, tie visdrīzāk būs līdz 100% no kredīta kopējās summas, jo nesen spēkā stājās likums, kas liedz kreditoriem noteikt lielākus soda procentus. Taču soda procentu sakarā tev tik un tā ir jāizlemj vai tu labāk maksātu šos procentus, vai vienkārši pieprasītu kredīta atmaksas termiņa pagarinājumu, kura laikā tu varētu rast risinājumu, ka iegūt nepieciešamo naudas summu.

Kādas ir ātrā kredīta bez darba vietas alternatīvas?

Vēl bez ierastā ātrā kredīta bez darbavietas, ir iespējams arī iegūt auto kredītu bez darba vietas, jeb kredītu, kur kā ķīlu tu kreditoram sniedz savu mašīnu. Šāda veida kredīti ne tikai ir ļoti izdevīgi, bet arī ļoti ātri noformējami un tiem nav nepieciešams izpildīt daudz un dažādus striktus nosacījumus. Vienīgais, kas ir jāievēro ir, ka tavs auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem. Noformējot šādu kredītu, tu pārraksti savu automašīnu uz kreditora vārds, tātad ieķīlā savu spēkratu, taču tu jo projām vari turpināt to izmantot bez ierobežojumiem, tajā pašā laikā vēl papildus tērējot arī naudu, kuru saņēmi ieķīlājot savu auto.

Bet pirms nolem aizņemties ātro kredītu bez darba vietas nodrošinājuma, kas visdrīzāk nozīmē, ka tev nav oficiālas darba vietas vai oficiālu ienākumu, rūpīgi apsver visus iespējamos variantus, jo šāda kredīta aizņemšanās ir viens no riskantākajiem finanšu darījumiem, kura ietvaros var rasties lielas grūtības atdot šo kredītu. Tas pats attiecas uz jebkuru kredītu, jo pirms aizņemies, esi pārliecināts, ka kredīta atmaksas termiņā spēsi šo kredītu arī atmaksāt.