Nepieciešama palīdzība? Jautā mums! info@zcredit.lv

Dažādie kredītu veidi

Ātrais kredīts ir bezskaidras naudas īstermiņa aizdevums, kuram iespējams pieteikties interneta tiešsaistē vai ar SMS jeb īsziņas starpniecību. Ātrie kredīti paredzēti neplānotu un steidzamu situāciju risināšanai, kad savi personīgie finanšu līdzekļi uz brīdi ir aptrūkušies. Ar ātro kredītu izsniegšanu pašlaik nodarbojas tikai nebanku kredītdevēji.

Patēriņa kredīts ir bezskaidras naudas īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevums, kam iespējams pieteikties gan klātienē, gan interneta tiešsaistē. Patēriņa kredīts ir paredzēts dažādu privātpersonu vēlmju un vajadzību apmierināšanai, daudz un dažādiem, nenoteiktiem mērķiem, kādiem vien patērētājam tas nepieciešams. Patēriņa kredītu iespējams iegūt kā pie banku, tā arī pie nebanku kredītdevējiem.

Hipotekārais kredīts ir bezskaidras naudas ilgtermiņa aizdevums, kam iespējams pieteikties tikai klātienē. Hipotekārais kredīts tiek nodrošināts ar nekustamā īpašuma ķīlu, kas debitoram jau pieder vai vēl tikai piederēs, un ir paredzēts mājokļa iegādei vai būvniecībai, vai kādiem citiem finansiāli apjomīgiem mērķiem. Hipotekāro kredītu iespējams noformēt pie banku un pie dažiem nebanku kredītdevējiem.

Auto kredīts ir bezskaidras naudas ilgtermiņa aizdevums, kam ir iespējams pieteikties gan klātienē, gan interneta tiešsaistē. Auto kredīts tiek nodrošināts ar auto ķīlu un ir paredzēts jebkādiem mērķiem, kādus vien var nosegt ar iegūtajiem līdzekļiem ieķīlājamā auto vērtībā. Ar auto kredītu izsniegšanu pašlaik nodarbojas tikai nebanku kredītdevēji.

Studiju kredīts ir bezskaidras naudas ilgtermiņa aizdevums, kam iespējams pieteikties tikai klātienē. Studiju kredīts paredzēts studiju maksas segšanai kādā no akreditētajām Latvijas vai ārvalstu augstskolām. Ar studiju kredītu izsniegšanu pašlaik nodarbojas tikai banku kredītdevēji.

Studējošā kredīts ir bezskaidras naudas ilgtermiņa aizdevums, kam iespējams pieteikties tikai klātienē. Studējošā kredīts paredzēts studenta ikdienas izdevumu segšanai studiju laikā. Ar studējošo kredītu izsniegšanu pašlaik nodarbojas tikai banku kredītdevēji.

Overdrafts jeb kredītlīnija ir bezskaidras naudas īstermiņa aizdevums, kam iespējams pieteikties gan klātienē, gan interneta tiešsaistē. Overdrafts ir kredītkartes kredīta limits, tāpēc tas var tikt izlietots jebkādiem mērķiem, kādus vien tas kredīta limita ietvaros var nosegt. Overdraftam iespējams pieteikties gan pie banku, gan pie nebanku kredītdevējiem.

Investīciju kredīts ir bezskaidras naudas ilgtermiņa aizdevums, kam iespējams pieteikties tikai klātienē. Investīciju kredīts paredzēts uzņēmumiem to darbības optimizēšanai. Investīciju kredītam iespējams noformēt tikai pie banku kredītdevējiem.

Faktorings ir īstermiņa kreditēšana, kas paredz apgrozāmo līdzekļu finansēšanu no debitoru parādiem un kam iespējams pieteikties tikai klātienē. Faktorings paredzēts apgrozāmo līdzekļu finansēšanai un uzņēmuma finanšu plūsmas optimizēšanai. Faktoringa pakalpojumus piedāvā tikai banku kredītdevēji.

Kredīts apgrozāmo līdzekļu finansēšanai ir bezskaidras naudas īstermiņa aizdevums, kam iespējams pieteikties tikai klātienē. Kredīts apgrozāmo līdzekļu finansēšanai paredzēts uzņēmumiem to apgrozāmo līdzekļu optimizācijai. Kredītam apgrozāmo līdzekļu finansēšanai iespējams pieteikties tikai pie banku kredītdevējiem.

Līzings ir ilgtermiņa kreditēšana, kuru iespējams noformēt tikai klātienē. Līzings paredzēts dažādu lietu, piemēram, auto vai sadzīves tehnikas iegādei uz nomaksu, kas paredz vienlaicīgu līzinga objekta lietošanu un atmaksāšanu. Līzinga pakalpojumus piedāvā kā banku, tā arī nebanku kredītdevēji.

Author Info

Ilze Kļaviņa