Nepieciešama palīdzība? Jautā mums! info@zcredit.lv

Iemesli, lai izvēlētos ātros kredītus

Arī ātrajiem kredītiem, kā jebkurai lietai vai parādībai, ir savas priekšrocības un trūkumi jeb savi plusi un mīnusi. Neskatoties uz to, ka, pēc vispārējā sabiedrības noskaņojuma spriežot, ātrie kredīti tiek vērtēti negatīvi, aplūkosim to pozitīvās iezīmes un iemeslus, kāpēc reizi pa reizei dot priekšroku tieši ātrajiem kredītiem.

Lai saprastu, kādas ir ātro kredītu priekšrocības pašiem par sevi un salīdzinājumā ar citiem kredītu veidiem, tos būtu jāsalīdzina ar banku kreditēšanas pakalpojumiem, kas ir nebanku kreditēšanas nozares lielākie konkurenti.

Salīdzinot ātros kredītus ar banku kredītiem, tiem ir iespēja pieteikties, pat neizejot no mājas, jo ātrie kredīti pašlaik ir vienīgais aizdevumu veids, kuriem iespējams pieteikties internetā vai pat ar īsziņas starpniecību, ko piešķir SMS kredīta opcijas.

Viss, kas nepieciešams ātrā kredīta noformēšanai, ir dators vai mobilais telefons ar interneta tiešsaisti, vai mobilais telefons ar aktīvu telefona numuru, ja ir vēlme izmantot SMS kredīta sniegtās priekšrocības, nosūtot kredītdevējam pieteikuma īsziņu.

Jebkurā gadījumā sākotnēji ir jāpiereģistrējas izvēlētā kredītdevēja interneta mājaslapā, samaksājot par to nieka 0,01 eiro, kas līdz ar to ir arī ātrā kredīta noformēšanas maksa, kas, salīdzinot to ar banku kredītu noformēšanas maksu, ir niecīga. Pēc reģistrācijas ir divas iespējas – pieteikties aizdevumam internetā vai ar īsziņas palīdzību.

Aizdevuma pieteikuma izskatīšana un ieskaitīšana kredītņēmēja bankas kontā ātro kredītu gadījumā neaizņem vairāk par 10 līdz 15 minūtēm, kas bankās var aizņemt pat vairākas dienas, tāpēc šis aizdevumu veids ir piemērots neplānotām un steidzami risināmām situācijām.

Tā kā ātro kredītu iespējams noformēt pat neizejot no mājām, tad arī nepieciešamība pēc vairāku dokumentu aizpildīšanas un pierādīšanas izpaliek. Piemēram, noformējot kredītus bankā, tiek pieprasīti vairāki maksātspēju un kredītvēsturi apliecinoši dokumenti, turpretī interneta vidē tas gluži vienkārši fiziski nav iespējams – kredītdevēji iztiek ar kredītu datubāzēs pieejamo un potenciālo klientu pieteikumos norādīto informāciju. Tāpat kredītņēmējam nav jānorāda mērķis, kādam aizdevums tiks izlietots, kas paver plašākas iespējas tā pielietošanā.

Vēl viena, ja tā var teikt, priekšrocība, kas izriet no iepriekš minētās priekšrocības, ir fakts, ka ātro kredītu aizdevēji potenciālo klientu kredītvēsturei un kredītspējai nepievērš īpašu nozīmi, kas sniedz iespējas arī tiem cilvēkiem, kuru maksātspēja un kredītvēsture nav izcila, aizņemties kredītu, tādējādi atrisinot kādas finansiāla rakstura problēmas.

Kā redzams, arī ātrajiem kredītiem ir plusi, kas, salīdzinot tos ar banku kredītiem, kļūst par priekšrocībām, kas attiecīgās situācijās var būt piemērotas u3n atrisināt kādas negaidītas nebūšanas brīdī, kad savi personīgie finanšu līdzekļi ir izsīkuši.

Author Info

Ilze Kļaviņa