Nepieciešama palīdzība? Jautā mums! info@zcredit.lv

Kā kredītu salīdzināšana var tev palīdzēt?

Nebanku kredīti ir kļuvuši par vienu no visstraujāk augošajām industrijām Latvijā, jo kopš 2007. gada, kad Latvijā parādījās pirmās ātro kredītu firmas, tās ir savairojušās tik daudz, ka nereti ir grūti saprasts, kurš aizdevējs piedāvā izdevīgākos kredīta nosacījumus un kurš kredīta tips būs piemērotākais tavām vajadzībām. Tādēļ tev ir vajadzīga kredītu salīdzināšana, kas tev palīdzēs izlemt, kuru kredītu aizņemties.

Kredītu salīdzināšana ir process kura laikā mēs salīdzinām visu Latvijā pieejamo kreditoru piedāvājumus, tai skaitā visus kredītu tipus, laikus uz cik ilgu laiku tev ir iespējams aizņemties kredītu, kādas procentu likmes tiek piemērotas konkrētajam kredītam, kāda būs konkrētā kredīta atmaksas summa un pat cik ātrā laikā tev ir iespējams saņemt katru kredītu. Un vienīgais, ko tev atliks izdarīt, būs izvēlēties sev izdevīgāko kredītu un to aizņemties. Īsumā tas nozīmē, ka mēs izanalizējam un izvērtējam kreditoru piedāvājumus tavā vietā, lai tu varētu aizņemties kredītu, kurš vislabāk atbildēs tev.

Kāpēc kredītu salīdzināšana ir tik svarīga un kā tā tev var palīdzēt?

Pirmkārt, kredītu salīdzināšana ļauj tev iegūt daudz vispusīgāku un plašāku skatu uz pieejamajiem kredītiem un arī uz kreditoriem, kuri tos piedāvā. Vienkārši meklējot ātros kredītus kreditoru mājaslapās tev nāksies izskatīt desmitiem kreditoru mājaslapas un simtiem dažādu kredītu piedāvājumu līdz tu spēsi iegūt kaut cik saprotamu skatu uz to, kādi ātrie kredīti pašreiz ir pieejami un kādi ir to noteikumi. Bet, lai pilnībā apzinātu visus Latvijā pieejamos ātros kredītu tipus tev nāktos pavadīt stundas vienkārši pārlūkojot kreditoru mājaslapas. Tieši tāpēc mēs piedāvājam šo informāciju jau skaidrā, apkopotā veidā, un tev atliks tikai uzmest aci, lai atrastu labāko ātro kredītu tev.

Tas arī nozīmē, ka tu varēsi ietaupīt ļoti daudz laika un veikt savu lēmumu par sev piemērotāko kreditoru un labāko kredīta tipu dažās minūtēs. Mūsdienās ar straujo dzīves ritmu mums jau tā nav laika, lai paspētu visu ko vēlamies, un kur nu vēl atlicināt laiku kredīta piedāvājumu meklēšanai un rūpīgai izskatīšanai. Tāpēc mēs šo meklēšanu un apkopošanu veicām tavā vietā, nodrošinot, ka tev nav lieki jātērē laiks kreditora izvēlei.

Treškārt, pārredzams kreditoru un to piedāvājums var arī novērst gadījumu, kad tu aizņemies kredītu, kas neatbilst ne tavām vēlmēm, ne kredīta atmaksas iespējām. Cik nav dzirdēts, ka cilvēki neapdomīgi aizņemas kredītu, kurš tiek reklamēts visbiežāk, tikai pēc tam apjaušot, ka, iespējams, cits kreditors vai cits ātrā kredīta veids bija tam piemērotāks. Tāpēc neizdari šo kļūdu arī tu, jo par to tu vari samaksāsi ar savas kredītvēstures veselību un saviem iekrājumiem. Laicīgi zini, kādi kredīti tev ir piemēroti, un kurš no tiem ir atbilstošākais tavam kredīta ņemšanas mērķim, noskaidrojot to ar kredītu salīdzināšanas palīdzību.

Un visbeidzot, kredītu salīdzināšana arī stipri vienkāršo kredīta izvēles procesu. Tā kā, lai efektīvi salīdzinātu kredītus, mēs to sakārtojam pa grupām pēc kredīta mērķa, aizņēmuma termiņa ilguma, kredīta iespējamā apjoma un citiem faktoriem, piemēram, vai konkrētais kredīts nāk ar vai bez procentiem, tad tev būs viegli pārredzēt visus iespējamos kredītu variantus un veikt objektīvāko lēmumu par to, kuru kredītu tad aizņemties. Un, ja tu būsi izvēlējies sev piemērotāko kredītu, tad tev nevajadzētu būt problēmām ar tā atmaksu un iekļaušanos kredīta atmaksas termiņā, kā rezultātā tev nebūs nepieciešamas izmantot ne kredīta termiņa pagarinājumu, ne tādu lietu kā kredīta brīvdienas.

Author Info

Ilze Kļaviņa