Nepieciešama palīdzība? Jautā mums! info@zcredit.lv

SMS kredīts

Mūsdienās mums ir nepieciešams, lai viss būtu ātri pieejams un mobils, jo tas nodrošina, ka, pirmkārt, mēs nepatērējam pārāk daudz laika nesvarīgām lietām, un, otrkārt, mēs visam varam piekļūt, lai kur mēs atrastos. Tieši tādēļ ir lieliski, ka pastāv pat kredīta veids, kuru ir iespējams aizņemties ātri un lai kur tu atrastos.

Kas ir SMS kredīts?

SMS kredīts ir viens no visvienkāršākajiem veidiem, kā saņemt naudu, izmantojot kredīta pakalpojumu. Tas pēc savas būtības ir ātrā kredīta paveids, kur tu vari pieteikties ātrā kredīta saņemšanai, nosūtot SMS jeb īsziņu.

Kāpēc izvēlēties tieši SMS kredītu?

Mēs vienmēr meklējam vieglāko un ātrāko veidu kā izdarīt visu, tai skaitā arī aizņemties naudu, kad mums tas ir nepieciešams. Un tieši tādēļ SMS kredīts ir arī izdevīgākais veids, kā aizņemties naudu, jo to izdarīt ir ļoti ātri un vienkārši – aizsūti īsziņā summu, kuru vēlies aizņemties, termiņu uz cik ilgu laiku vēlies aizņemties, un pēc īsa brīža kreditors tavā kontā ieskaitīs pieprasīto naudas summu.

Kā darbojas SMS kredīts?

Lai saņemtu SMS kredītu, viss, kas tev ir jādara ir īsziņā jānosūta noteikts simbolu virknējums, kurš katram kreditoram mazliet atšķiras, taču parasti ietver summu, kuru tu vēlies aizņemties, un laiku, uz cik ilgu laiku tu aizņemsies kredītu, uz konkrētu numuru, kuru ir norādījis kreditors.

Cik lielu summu ir iespējams aizņemties ar SMS kredīt apalīdzību?

Tā kā SMS kredīts ietilps kategorijā zem ātrajiem kredītiem, tad tāpat kā pieprasot ātro kredītu lielākā daļa kredītdevēju piedāvā klientiem aizņemties no 5 līdz 500 eiro. Taču šī summa var variēt, atkarībā no tā, pie kura kreditora tu vērsies ar kredīta pieprasījumu, jo ir kreditori, kuri piedāvā aizņemties kā jau teicu līdz 500 eiro, bet ir kreditori, kuri ir gatavi saviem klientiem aizdot pat līdz 1500 eiro un vairāk.

Kāds ir SMS kredītu atmaksas termiņš?

Tā kā SMS kredīts ir ātrais kredīts, tātad īstermiņa kredīts, tad parasti kreditori kā SMS kredīta atmaksas termiņa grieztus nosaka vienu mēnesi jeb 30 dienas, taču, ja šo 30 dienu laikā tu saprotu, ka nespēsi atmaksāt kredītu tik īsā laikā, tad šo 30 dienu termiņu noteikti ir iespējams pagarināt, pirms tam vienojoties par to ar kreditoru.

Kāda vidēji ir SMS kredītu gada procentu likme?

Ja ir pierasts, ka ilgtermiņa kredītus ir izdevīgi ņemt to mazo procentu dēļ, tad īstermiņa kredītus, tai skaitā SMS kredītu izdevīgi ir ņemt, jo to izdarīt ir daudz vieglāk un ātrāk. Īstermiņa kredītiem pašiem par sevi ir austākas procentu likmes, bet īpaši ātrajiem kredītiem šī gada procentu likme var sasniegt 100% gadā, taču, ja tu parēķini to, kāda procentu likme tev tiks piemērota, aizņemoties, piemēram, tikai uz 30 dienā, tad šie 100% pārtop par aptuveni 9 procentiem, kas vairs nemaz nav tik daudz.

Kam ir pieejams SMS kredīts?

SMS kredīts ir aizdevums, kurš ir pieejams plašai sabiedrības daļai, jo ierobežojumi, kurus nosaka kreditors, ir salīdzinoši minimāli. Taču ir daži nosacījumi, kuri kredīta ņēmējam ir obligāti jāizpilda, lai kredīta devējs varētu būt drošs kā par debitora identitāti, tā maksātspēju:

 • debitoram ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem, jo lielākā daļa SMS kredīta pakalpojumu sniedzēji neizsniedz kredītu personām, kuras ir jaunākas vai vecākas par šo 50 gadu ietvaru;
 • kredīta ņēmējam ir arī jābūt Latvijas Valsts piederīgajam, jo Latvijā reģistrēti kreditori nevar izsniegt kredītus cilvēkiem, kur netiek pieskaitīti pie Latvijas Valsts iedzīvotāju loka;
 • debitoram ir nepieciešams aktīvs bankas konts, jo, lai saņemtu ātro kredītu, kredīta ņēmējam kreditora bankas
 • kontā būs jāieskaita viens cents, tā apstiprinot kā savu bankas kontu, tā savu identitāti;
 • protams, lai varētu pieteikties SMS kredītam, klientam ir arī jābūt aktīvam telefona numuram, kā arī ir jāatrodas vietā, kur ir pieejams tīkla pārklājums, lai vispār varētu nosūtīt šo pieteikuma īsziņu;
 • kredīta ņēmējam, kurš jebkurā brīdī vēlas ar īsziņas palīdzību iegūt kredītu, pirms tam arī nāksies veikt reģistrāciju kreditora mājaslapā, kur būs jānorāda savi personas dati, kā arī darba vieta un ikmēneša ienākumu apjoms, jo tas garantē, ka kreditors ir pārliecināts par personu, kura īsziņā nosūta kredīta pieprasījumu, un var arī droši debitoram piešķirt šo pieprasīto kredītu.

Kā es varu saņemt ātro kredītu ar SMS palīdzību?

Ja esi izlēmis, ka vēlies būt starp tiem kredītu ņēmējiem, kuri izvēlas kredītu saņemt jebkurā laikā un vietā ar SMS jeb īsziņas palīdzību, tad seko šim rīcības plānam un tu ātri vien varēsi kļūt par kādu noteiktu naudas summu bagātāks, kuru būsi ieguvis ar SMS kredīta palīdzību.

 1. Pirmais, kas tev ir jāizdara, tev ir jāizvēlas nebanku kreditors, no kura tu vēlies saņemt šo kredītu. Iesaku šo izvēli veikt, rūpīgi izvērtējot visu kreditoru piedāvājumus, kuri sniedz SMS kredīta pakalpojumus, jo Latvijā šādu kreditoru ir pietiekami daudz, tādēļ tev būs pietiekami daudz variantu, no kuriem izvēlēties piemērotāko sev.
 2. Kad esi izvēlējies kreditoru, kuram iesniegsi pieprasījumu par SMS kredītu, tev ir jādodas uz šī kreditora mājaslapu un jāveic reģistrācija uzņēmuma sistēmā, jo tā kreditors nodrošina sev, ka tu neesi krāpnieks, kurš vēlas uz kāda cita vārda paņemt aizdevumu, kā arī nodrošina, ka tu spēsi atmaksāt summu, kuru aizņemies.
 3. Kad esi aizpildījis reģistrācijas formu un to iesniedzis pēc neilga brīža tu uz reģistrācijas laikā norādīto mobilā telefona numuru īsziņas veidā saņemsi reģistrācijas kodu, kurš tev atkal ir jāievada logā, kurš parādās kreditora mājaslapā pēc savu datu iesniegšanas. Šis reģistrācijas kods ir kā tava telefona numura apstiprinājums, kuru izmantojot, tad tu arī nākotnē varēsi pieteikties SMS kredītam ar SMS palīdzību.
 4. Kad šī numura reģistrēšana ir pabeigta, tev ir jādodas uz savu internetbanku un no sava bankas konta, kurā tu arī vēlāk vēlēsies saņemt pieprasītā kredīta summu, tev uz kreditora bankas kontu ir jānosūta viens cents, kas kalpos par tavu bankas konta apstiprinājumu, līdzīgi kā iepriekš tu apstiprināji savu tālruņa numuru.
 5. Pēc tam, kad esi nosūtījis vienu centu, tu īsziņas veidā saņemsi informāciju par to, ka tavs bankas konts ir apstiprināts, kā arī ka no šī brīža tu jebkurā mirklī ar SMS palīdzību vari pieteikties kredītam.

Kādas ir alternatīvas SMS kredītam?

Tā kā mūsdienās nu jau gandrīz katrā mobilajā telefonā ir pieejams mobilais internets un tātad arī visas iespējas izmantot internetu tāpat kā tu to darītu ar datora palīdzību, tad SMS kredīta alternatīva noteikti ir arī parastais ātrais kredīts, kuram arī vienkārši un ērti ir pieteikties internetā. Vēl var mēģināt, piemēram, pieteikties patēriņa kredītam, bet šajā gadījumā ir jārēķinās ar to, ka kreditors rūpīgāk veiks tavas kredītvēstures un maksātspējas pārbaidi, kā rezultātā var gadīties, ka tev tiek piešķirts ātrais kredīts, taču netiek piešķirta patēriņa kredīts.